Den Blbec

21. května 2008 v 12:26 |  Takové ty žvástky
Dnešek začal přímo kouzelně. Ráno mě vzbudil hluk, který vydávali mí drazí vstávající rodinní příslušníci, a který nešlo utlumit ani po té, co jsem mírně rozladěne strčila hlavu pod polštář. Ale co.. na takovéto milé probuzení po ránu už jsem si celkem zvykla. Furt lepší, než když vám sestra přiletí do pokoje a začne vám cloumat s postelí, nebo škrtat lžičkou o postel, dveře a tak ( doufejme, že z toho už vyrostla) . Následovalo tedy mrknutí na mobil a nastavení budíku na 9:45. A zároveň padlo další z četných pomodlení za ty ( snad se mi to jednou vrátí, ta ochota myslet na druhé ) , které dneska čeká ta oná tzv. ,, zkouška dospělosti" .. anebo maturity forever :)
10.00 - Fajn. Tak jsem vstala, jo. Udělala kakao a vyrazila do obýváku pustit si Smolíkovi ( znáte to ne ? miluju je! :D ) . Ano, tak jsem byla zaujata do děje, kdy Ládínek objevil Pohádkovou planetu, až se mi podařilo vylét mééé kakao na naši žlutou sedačku. ( následuje příval nadávak a pokus o odklidění toho bordelu). S velkými pochybnostmi, že maminka nepozná, co se mi to povedlo, jsem si šla udělat kakao druhé :D A pak se zas naplno věnovala Ládínkovi.
10.45 - dávám se do kupy.
10.55 - hledám deštník
11.00 - deštník nikde! A venku stále prší..už asi od 6 hodin ráno. Přemýším, že bych pro ten oběd do školy jela na kajaku.. problém je v tom, že kajak nemám. Nevadí. Deštník hledám dál
11.10 - deštník stále nenalezen. Volám mamině, která mi to nebere. Volám tatinovi a ten se mi začne smát a řekne, ať si vemu pláštěnku. Oou, miluji jeho humor.. :-/
11.20 - smiřuji se s tím, že akce deštník se prostě dneska konat nebude. Nasazuji kšiltovku, do ruky lapím jídlonosič a odvážně vykročím vstříc té spoušti venku.
11.21 - lituji toho, že jsem se toho obědu raději dobrovolně nevzdala.
11.30 - musím od milých paní kuchařek poslouchat, co jsem to za cvoka, když jdu bez deštníku.
11.40 - jdu do našeho ústavu ( škola ) - směr skříňka. Splňuji tu dlouho odkládanou misi, otevírám skřínku a beru to, co na dnešek potřebuju. Povykládám později..
11.43 - z ústavu venku. Zjišťuji, že mi z tašky něco kape. Jo, vypadá to jak ..polévka. Parááda!!
11.50- snažím se odhadnout, kolik mi toho z toho oběda vůbec zbylo. Jakože z té polívky. Jo, na mě vystačí, tatin bude bez polílvky.
12.00 - teď mi terpve volá mamina. Už jsem začaůa žehlit ? Že ne ? Tak že si to vyřídíme potom..
12.25 - furt sedím u komplu, místo toho, abych šla žehlit. Dobře teda..už končím..
 


Komentáře

1 PA | 21. května 2008 v 22:26 | Reagovat

Souhlas s tebou Nikolo, jen rozdil v tom že celý den byl v poho a udělal se mi "večer blbec":-D  Ach jo. Vím že těch večerů blbců ještě budu mít  hodně, ale s tim ja nic nenadělam(teda zatim) Ale věřme že zitřek bude lepší a pozitřek už dokonalý :-) Jak se řiká "věř a víra tva tě uzdraví" Snad to plati i na psychiku. Ještě že se má člověk kde vykecat že? :-D Už se mi ulevilo tak mužeš zitra smazat :-D

2 nikl | 22. května 2008 v 16:36 | Reagovat

Ále tak víš jak..jednou za čas ten den blbec být musí..aby sis pak uvědomil tu krásu a jedinečnost ostatních , téměř ničím nenarušených a nepokažených dnů.. :))

3 barushka101 | E-mail | Web | 12. července 2008 v 18:30 | Reagovat

ahoj niki mas to tu moooc hezkee a podiv plis na muj blog www.barushka101.blog.cz (sry za reklamu)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama