Kouříš, kouřím, kouříme..

27. května 2008 v 21:19 | no já |  Takové ty žvástky
Nevím, kolik z vás se dneska dívalo na zprávy. Já -přiznávám- ani ne, ale tak nějak jedním uchem jsem zaslechla to, co mě přinutilo si tu páání co to tam vykládala, poslechnout.
18 000 - toť číslo, které udává ten strašidelný údaj. Tolik lidí umírá ročně na cigaretky. Na to svinstvo nikotinu a tak.
Je jich víc - jo. Kuřáků, a to především těch mladých, mladších a tak, je v dnešní době povícero, než za dob našich máti, pramáti a tak. Napadlo mě, že to bude tím, že děcek je víc.. i když jsem v hloubi duše věděla, že v tom kámen úrazu není. Vždyť i přesto, že minulý rok znamenal za posledních 15 let největší ,, baby " explozi, je nás snad méně, než za dob našich rodičů.
Je to dražší, reklamy zmizely, ale - přesně tak. I přesto, že z časopisu Květy dávno vymizely upoutávky na ony slavné cigarety Marlboro a cena těchto papírových tabákových zabijáků postupně stoupá tam někam do těch výšin .. nějak to na počtu kuřáků nemění. Čím to ?
Tzv. kuřárny. Ano, či ne ? - ano. Jeden z nápadů, jak umožnit kuřákům, aby nadále způsobovali ozónovou díru a ničili zdraví jak sobě, tak i všem ostatním okolo. Rodzíl jen bude v tom, že budou muset kouřit tam, kde se nepodává jídlo ani pití. No..nevím.. je to zrovna nejšťastnější nápad ?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama