Taneční na óbzoru

20. září 2008 v 12:59 | no já |  Something about Me
Minulé pondělí, tedy 15. září, byl zde v mém ,, skoro " rodném městě zápis do tanečních. Popravdě řečeno - zezačátku se mi tam moc nechtělo, ale potom, co jsem viděla, kolik se nás tam shromáždilo ( ať už z vůle vlastní, nebo z donucení :D ) a vyslechla, co všechno to bude obnášet, jsem se na to začala i ( tak trochu ale :) ) těšit.
Protože jsem přes tyhle věci nikdy nebyla nějakým odborníkem ( dobře, snad něco pochyceného ze společenského chování mám :)), celkem zaujatě jsem poslouchala, co se po nás, pohlavím něžnějším a po pohlavím druhém bude vyžadovat.
Především - společenské oblečení samozřejmě a o společenském vystupování nemluvě. Pánové, bílé rukavičky se vám opravdu budou hodit a dámy to určitě ocení. Ale pozor - vysoké bílé ponožky už opravdu k polobotkám nefrčí, berte to tedy prosím v potaz. Kravata či motýlek budou nedílnou součástí vaší ,, image ". Nechceš ? Nechoď :)

A tak dále. Celkově je nás tam
přihlášených možná něco kolem 180. Naše kurzy budou rozděleny na odpolední a večerní ( já jsem odpolední) a budou trvat dvě a půl hodiny. Prodloužená - 5 hodin. Božínku, nemohu se dočkat.. :))
Jednoduše a prostě..jsem zvědavá, jak
to bude probíhat :) ( mám takový pocit,
že na tančení nejsem kopyto, tak
snad to tak opravdu bude :D)
So..hezký zbytek ..víkendu :))
 


Komentáře

1 Nifredil | Web | 20. září 2008 v 16:46 | Reagovat

Ooo taneční. Tak tím jsem prošla. S kamarádkou jsme byly snad jediné holky, které se netěšily. A taky to bylo vidět. Ze začátku jsme vše zvládaly, ale když přišly různé otáčky a krokové variace, byly jsme ztraceny(smích). Ale vzpomínáme na ně s úsměvem. Byla to zábava. Naši kamarádi byli totální nemehla, věčně do někoho naráželi a šlapali na nás. Ale to já vlastně také...

A jinak ty bílé rukavičky jsou strašně dobrá věc. Ty zpocené ruce...uf, u nás nebyly povinné, takže to bylo někdy velice "klouzavé"...

Tak příjemné tancování.

2 nikl | 21. září 2008 v 20:34 | Reagovat

Děkuju, snad příjemné bude.. :D Zítra nám to vypukne ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama