Kterak mi pohrozili zrušením

24. listopadu 2013 v 14:44 | nikl |  Takové ty žvástky
Oni mě k tomu donutili.

Poslali mi mejl, ve kterém mi zkrátka a dobře pohrozili tím, že pokud svůj blog nenavštívím do Vánoc a pokud se mi nezvýší návštěvnost, tak mě prostě vymažou.

Vymažou mou pětiletou blogovou existenci jakou mávnutím kouzelného proutku. Au.

Nuže, rozhodla jsem se jejich výhružku neignorovat, a tak jsem zde. A trochu tápu a bloudím, jelikož nevím, odkud začít.

Možná od toho, že pod návalem paniky jsem začala kopírovat veškeré staré články z mého blogu, protože bych si zkrátka neodpustila, kdybych o ně jen kvůli své lenosti přišla. A že se jich tu za těch pět let nakupila pěkná řádka. Nemůžu říct, že jsem si u některých z nich hanbou téměř nezakrývala oči, ale taky musím uznat ,že u spousty jsem se pobavila i podivila nad tím, jak zkušená životem jsem byla již ve svých šestnácti letech! :-)

Příští semestr státnicuju. To znamená, že právě začínám na tvorbě bakalářky. No, tvorbou bych to zatím nenazývala, spíše lehkým rozpracováním a naťuknutím tématu. Ale i to se počítá. Ani nevím, proč to sem píšu. Možná, abych si alespoň částečně obhájila svůj vlastní nezájem před blogováním. I když to s tím nemá nic společného.

Plácám nesmysly. To znamená, že je čas jít. Tak snad někdy. Příště. Až mi zas pohrozí, že mi to tu zničí!

(S)Mějte se,
N.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama